درباره ما

در کشورهای در حال توسعه به مانند ایران توجه به گسترش صنایع کوچک در اولویت سیاست گذاری های دولت مردان است و گسترش صنایع جزء با حمایت بخش های حمایت کننده کوچکتر میسر نمی گردد و شرکت های کوچک دانش بنیان به پشتوانه علمی دانش آموختگان و قشر جوان با اتکا بر خلاقیت ابداع و نیروی جوانی و امید به فرداهای بهتر پا در عرصه رقابتی با دیگر ملل جهان می نهند تا بتوانند با سعی و کوشش خود دریچه ای از افتخارات را به سوی سرزمینشان بگشایند.
شرکت پویان قطعه خوزستان مفتخر است جزء اولین شرکت هایی باشد که از ابتدای تاسیس مرکز رشد فناوری خوزستان با استقرار در این مرکز از شرکت های دانش بنیان در استان خوزستان به شمار رود . این شرکت توانسته است بعد از شش ماه تلاش و تحقیق مستمر بر روی طرح محوری خود تولید تیغچه و مته رسوب زدایی کارخانجات قندی و مبدل های حرارتی و چیلرها و کندانسورهای نیروگاههای حرارتی و هسته ای را به ثمر بنشاند و فعالیت خود را آغاز نماید و سعی در گسترش فعالیت های خود نماید.
این شرکت با توجه به توان و نیاز فنی استان خوزستان اقدام به تولید دانش فنی و تغییر در روش های تولید زده و در جهت برآورده ساختن نیاز فنی استان گام برداشته است تا پیام بالندگی جوانان استان را به همگان نوید دهد.

تمامی حقوق وب سایت شرکت پویان قطعه خوزستان محفوظ می باشد